Kontakt

Styrelsen

Marco Hyyryläinen Dictator (ordförande)

dictator@litheblas.org
0735 - 08 21 57

Mathilda Samuelsson Spelraggare

spelraggare@litheblas.org
0767 - 66 20 20‬

Filip Jaredson Kronharpa (kassör)

kronharpa@litheblas.org

Manfred Högström Domptör

domptor@litheblas.org

Elin Kidell Löwstedt Styryra (balettchef)

yrstyre@litheblas.org

Albin Ytterberg Skrivkunig (sekreterare)

skrivkunig@litheblas.org

Sara Höglund Intendent

intendent@litheblas.org

Teo Södergren Notpiccolo

notpiccolo@litheblas.org

Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss? Använd gärna uppgifterna från den här sidan eller använd formuläret här nedanför.

LiTHe Blås
Kårallen, Linköpings universitet
581 83 Linköping
Sverige

E-post: lithe.blas@music.liu.se
PlusGiro: 189397-3