Kontakt

Styrelsen

Simon Calderon Dictator (ordförande)

dictator@litheblas.org
076 - 627 72 33

Karin Schalin Spelraggare

spelraggare@litheblas.org
072 - 721 09 70

Albin Ytterberg Kronharpa (kassör)

kronharpa@litheblas.org

Gustav Wenemark Domptör

domptor@litheblas.org

August Goldhahn Yrstyre (balettchef)

yrstyre@litheblas.org

Josefine Kilborn Skrivkunig (sekreterare)

skrivkunig@litheblas.org

Sofia Jönsson Intendent

intendent@litheblas.org

Irma Kidell Löwstedt Notpiccolo

notpiccolo@litheblas.org

Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss? Använd gärna uppgifterna från den här sidan eller använd formuläret här nedanför.

LiTHe Blås
Kårallen, Linköpings universitet
581 83 Linköping
Sverige

E-post: lithe.blas@music.liu.se
PlusGiro: 189397-3