Kontakta oss

Styrelsen

Kajsa Karlsson Dictator (ordförande)

dictator@litheblas.org
070 - 715 54 94

Irma Kidell Löwstedt Spelraggare

spelraggare@litheblas.org
076 - 833 82 11

Martin Nilsson Kronharpa (kassör)

kronharpa@litheblas.org

Sara Höglund Domptör

domptor@litheblas.org

August Goldhahn Yrstyre (balettchef)

yrstyre@litheblas.org

Frida Blomstedt Skrivkunig (sekreterare)

skrivkunig@litheblas.org

Hugo Asplund Intendent

intendent@litheblas.org

Niklas Eriksson Notpiccolo

notpiccolo@litheblas.org

Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss? Använd gärna kontaktuppgifterna nedan. Har du frågor om spelningar eller vill boka oss så tveka inte att kontakta vår spelraggare. Du hittar kontaktuppgifter till hen på vänstersidan.

LiTHe Blås
Kårallen, Linköpings universitet
581 83 Linköping
Sverige

E-post: lithe.blas@music.liu.se
PlusGiro: 189397-3
Org.nr: 822001-5401